Vstup do interní sekce

Board

 

Chairman 

Assoc. Prof. MUDr. Svatopluk Byma, CSc. 
LF UK, Simkova 870 PP 38, 500 38 Hradec Kralove, 
byma@lfhk.cuni.cz 
Mobile: +420 606 602 363, Phone: +420 973 253 107, Fax: +420 495 513 018

Vice-Chairman

M.D. Otto Herber
Prazska 541, 277 46 Veltrusy, 
o.herber@worldonline.cz
Mobile: +420 606 600 323, Phone: +420 315 721 771

Secretary

M.D. Bohumil Seifert, Ph.D.
Saldova 24, 186 00 Praha 8, 
seifert@terminal.cz
Mobile: +420 724 313 186, Phone: +420 224 818 214

Treasurer:

M.D. Pavel Brejnik
Cermakova 1987, 272 00 Kladno, 
brejnik@sendme.cz
Mobile: +420 732 220 616, tel. – 312 248 651, Fax: +420 312 248 651

Vice-Chairman of education

M.D. Jaroslava Lankova
Palackeho 75, 394 70 Kamenice nad Lipou,
lankova@svl.cz
Mobile: +420 777 832 368, 776 313 184, Fax: +420 233 340 423

 

Members

  • M.D. Marcela Bradacova
    Ke Statku 4, 621 00 Brno - Medlanky, 
    00108005@email.cz
    Mobile: +420 777 303 703, Phone: +420 543 213 839
  • M.D. Rudolf Cerveny
    Ke strilne 393, 330 08 Zruc – Senec, okr. Plzen, 
    rudolfcerveny@seznam.cz
    Mobile: +420 777 238 582, Phone: +420 377 824 469
  • M.D. Toman Horacek
    Komarov 501, 267 62, 
    toman.horacek@seznam.cz
    Mobile: +420 602 610 266, Phone: +420 311 572 136, Fax: +420 311 573 476
  • M.D. Karel Janik
    Horni Becva 655, 756 57, 
    ordinace@kareljanik.cz
    Mobile: +420 603 480 542, 606 685 362, Phone: +420 571 645 433
  • M.D. Stanislav Konstacky, CSc.
    FVZ, Trebesská 1575, 500 01 Hradec Kralove, 
    konstacky@pmfhk.cz
    Mobile: +420 724 306 124, Phone: +420 973 253 124, Fax: +420 495 513 018
  • M.D. Josef Korenek
    Loucka 62, 763 25 p. Ujezd u Val. Klobouk,
    jozka.korenek@seznam.cz 
    Mobile: +420 603 455 918, Phone: +420 577 324 010, 577 320 741, 577 350 248
  • M.D. Zuzana Miskovska
    Kvetnove namesti 7, 252 43 Pruhonice,
    miskovsk@svl.cz
    Mobile: +420 602 757 397, 737 720 731, 724 719 034, Phone: +420 251 616 273
  • M.D. Dana Moravcikova
    Janskeho 24, 779 00 Olomouc,
    dana.moravcikova@medicina.cz
    Mobile: +420 602 544 065, 724 984 796, Phone: +420 585 417 927
  • M.D. Milos Ponizil
    Mlynska 541, 671 67 Hrusovany nad Jevisovkou,
    milos.ponizil@quick.cz
    Mobile: +420 603 439 3000
  • M.D. Bohumil Skala, Ph.D.
    Na valech 216, 563 01 Lanskroun, 
    bohumil.skala@worldonline.cz
    Mobile: +420 777 110 108, Phone: +420 465 323 193, Fax: +420 465 323 193

Honorary member

  • MUDr. Josef Štolfa
    Okrasna 125, 103 00 Praha 10 – Benice, 
    vaclav@svl.cz
    Mobile: +420 606 688 069, Phone: +420 267 711 710

Audit Comission Chairman

  • M.D. Petr Herle
    ZS Pekarenska 4, 141 00 Praha 4, 
    petr.herle@worldonline.cz
    Mobile: +420 724 032 387, Phone: +420 241 484 160

 

Members

  • M.D. Eva Grzegorzova
    Hnojníi 127, 739 53 
    ordinace.hnojnik@netron.cz
    Mobile: +420 607 231 168, Phone: +420 558 696 219, 558 435 558
  • M.D. Jiri Appelt
    ZS Hlavni 200, 253 01 Chyne, 
    jiri.appelt@seznam.cz
    Mobile: +420 603 464 638, Phone: +420 311 679 644, fax - 235 358 214

GP Sekretariat

Andrea Vrbova, Phone: +420 267 184 042, Mobile: +420 724 534 494, Fax: +420 267 184 041, svl@cls.cz 

Hana Cizkova, Phone: +420 267 184 064, Mobile: +420 602 360 932, Fax: +420 267 184 041, seminare.svl@cls.cz

SVL CLS JEP
U hranic 16/3221
100 00 Praha 10


ISSN 1801-6383

RSS channel  |  XML Sitemap  |  Sitemap  |  Content Management System WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2017Society of General Practice of the CMA JEP