Vstup do interní sekce

Dostupnost vakcín TETAVAX - informace od distributora

2.9.2009

Vážený pane docente, Dovolte mi obrátit se na Vás věci distribuce vakcín proti tetanu a předat Vám, jako předsedovi Společnosti všeobecného lékařství, věcné informace o jejich distribuci.

Pane docente, na základě výsledku výběrového řízení bylo pověřeno konsorcium společností PHOENIX a.s.- AVENIER a.s. distribucí očkovacích látek určených pro pravidelná, zvláštní a mimořádná očkování. Společnost PHOENIX a.s. zajišťuje distribuci látek od dodavatele/výrobce do skladů společnosti AVENIER a.s., ta dále distribuuje očkovací látky přímo do ordinací lékařů.

Od 2.9.2009 budou v distribučních skladech společnosti AVENIER k dispozici vakcíny TETAVAX. Tyto vakcíny budou na základě objednávek lékařů distribuovány lékařům přímo do ordinací.

Společnost AVENIER se zavazuje realizovat dodávky vakcín do ordinací dětských lékařů každých 14 dní – tj. 2x do měsíce. Dodávky do ordinací praktických lékařů do 45 dnů od objednávky. Avšak v případě akutní potřeby může každý lékař požádat o osobní odběr přímo v distribučním skladu a tak významně zkrátit v případě potřeby dodací lhůtu vakcíny. Distribuční sklady jsou provozovány ve všech krajských městech ČR a vakcíny jsou rozváženy speciálně upravenými vozy. Seznam skladů přikládám v příloze.

Všem lékařům je k dispozici bezplatná linka 800 11 22 33 a také webové stránkywww.distribucevakcin.cz.

V závěru si dovolím ještě zdůraznit, že z důvodu plnění všech právních náležitostí při distribuci léčiv je nutné, aby lékař před objednávkou nebo osobním odběrem provedl svou registraci v distribučním systému. Bez registrace není možno vakcíny vydat.

Pane docente, pokud by na Vaší straně nebo na straně členů Vaší společnosti byly jakékoliv dotazy, prosím kontaktujte mne. Jsem připravena dodat doplňující informace a přispět tak k hladkému průběhu adaptace na nový distribuční systém vakcín.

Děkuji Vám za Vaše pochopení a spolupráci.
Přeji hezký den

Ing. Miroslava Chládková
Trade Marketing Manager
Avenier, a.s.

Kontakty - distribuční centra

Autor: Lucka  |   Sekce: Zprávy   |   Tisk   |   Poslat článek známému


ISSN 1801-6383

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2023Společnost všeobecného lékařství ČLS JEP