Vstup do interní sekce

Informace k vyhlášení výběrového řízení (rezidenční místa 2020) - 2. kolo

23.9.2020

Pokyny k vyhlášení výběrových řízení na rezidenční místa - 2. kolo

Přesně dle ustanovení citované vyhlášky jsme proto pro Vaši potřebu opět připravili vzorový formulář VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ, který  je na našich www stránkách. Vyplňte údaje, týkající se Vašeho zařízení, adresy a kontaktů a lhůty pro podání přihlášek – nesmí být kratší než 15 pracovních dnů ode dne vyhlášení, doporučujeme stanovit termín pozdější, lze kdykoli v průběhu srpna i září.

Vyplněný formulář VYHLÁŠENÍ odešlete odkliknutím „odeslat“ na sekretariát SVL/SPL, jejichž pracovníci zajistí jeho umístění na webových stránkách obou organizací. Prosíme o zaslání co nejdříve, abychom v termínu stihli všechna Vaše vyhlášení na weby umístit. V případě technických obtíží se prosím obraťte na sekretariát SVL: 267 184 042, 267 184 064 nebo sekretariát SPL: 267 184 053. Tímto je splněn požadavek vyhlášení způsobem umožňujícím dálkový přístup a není třeba již zveřejňovat vyhlášení VŘ žádným jiným způsobem (samozřejmě Vám nic nebrání kromě toho vyvěsit/oznámit i jinde).

Nezapomeňte také do tří dnů od vyhlášení odeslat oznámení na předepsaném formuláři “Vyhlášení výběrového řízení“, (je také zveřejněn v příloze 2 oznámení na stránkách Ministerstva zdravotnictví) . Tento formulář akreditované zařízení zašle pouze elektronicky na e-mailovou adresu: rezidencnimista@mzcr.cz. (tedy posíláte dva formuláře na dvě adresy!!!!)

Autor: Správce  |   Sekce: Zprávy   |   Tisk   |   Poslat článek známému


ISSN 1801-6383

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2023Společnost všeobecného lékařství ČLS JEP