Vstup do interní sekce

Informace k vyhlášení výběrového řízení (rezidenční místa 2021)

24.6.2021

Vážené kolegyně a kolegové,

rozhodnutí o poskytnutí dotace na rezidenční místa bylo uveřejněno dne 23. 6. 2021 na webových stránkách MZ ČR https://www.mzcr.cz/seznam-uspesnych-zadatelu-o-dotaci-na-rezidencni-mista-pro-rok-2021/.

Výběrové řízení je tedy nutno vyhlásit nejpozději do 7. 7. 2021. Otiskujeme proto opět podrobnější pokyny o možnosti vyhlášení prostřednictvím našich webových stránek včetně vzorového formuláře.

Pokyny k vyhlášení výběrových řízení na rezidenční místa

Přesně dle ustanovení citované vyhlášky jsme proto pro Vaši potřebu opět připravili vzorový formulář VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ, který  je na našich www stránkách. Vyplňte údaje, týkající se Vašeho zařízení, adresy a kontaktů a lhůty pro podání přihlášek – nesmí být kratší než 15 pracovních dnů ode dne vyhlášení, doporučujeme stanovit termín pozdější, lze kdykoli v průběhu srpna i září.

Vyplněný formulář VYHLÁŠENÍ odešlete odkliknutím „odeslat“ na sekretariát SVL/SPL, jejichž pracovníci zajistí jeho umístění na webových stránkách obou organizací. Prosíme o zaslání co nejdříve, abychom v termínu stihli všechna Vaše vyhlášení na weby umístit. V případě technických obtíží se prosím obraťte na sekretariát SVL: 267 184 042, 267 184 064 nebo sekretariát SPL: 267 184 053. Tímto je splněn požadavek vyhlášení způsobem umožňujícím dálkový přístup a není třeba již zveřejňovat vyhlášení VŘ žádným jiným způsobem (samozřejmě Vám nic nebrání kromě toho vyvěsit/oznámit i jinde).

Nezapomeňte také do tří dnů od vyhlášení odeslat oznámení na předepsaném formuláři “Vyhlášení výběrového řízení“, (je také zveřejněn v příloze 2 oznámení na stránkách Ministerstva zdravotnictví) . Tento formulář akreditované zařízení zašle pouze elektronicky na e-mailovou adresu: rezidencnimista@mzcr.cz. (tedy posíláte dva formuláře na dvě adresy!!!!)

Pro mladé lékaře, kteří se budou do Vámi vyhlášených výběrových řízení na RM chtít přihlásit, otiskneme  na uvedených stránkách přehled vyhlášených VŘ s potřebnými daty (adresy, termíny..) a stručnou informaci o způsobu přihlášení včetně formulářů „Přihlášky“ a „Osobního dotazníku“ rezidenta.

Na našich webových stránkách včas zveřejníme další podrobné informace o postupu při sestavování komise pro VŘ (včetně vyřešení problému podjatosti), průběhu jednání komise, formulářů protokolu…, event. zodpovíme Vaše případné dotazy. V době mezi vyhlášením VŘ a termínem pro podání přihlášky se musí u Vás přihlásit zájemci o rezidenční místa. Ty, kteří Vás již oslovují, tedy upozorněte, že tak musí učinit písemnou formou včetně všech náležitostí stanovených vyhláškou.

Autor: Správce  |   Sekce: Zprávy   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Související články


ISSN 1801-6383

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021Společnost všeobecného lékařství ČLS JEP