Vstup do interní sekce

Informace MZČR o očkování

4.11.2022

Vážený pane docente, vážený pane doktore,

na Ministerstvu zdravotnictví jsme připravili informativní brožuru k očkování, která obsahuje kromě drobného historického vhledu do očkování i základní informace k němu a hlavně odpovědi na časté dotazy pacientů. Mohl bych Vás požádat o její rozeslání členům Společnosti všeobecného lékařství ČLS JEP, resp.  Sdružení praktických lékařů ČR? Nepochybně by to podpořilo úsilí o naočkování maximálního počtu občanů tak, abychom se mohli efektivně bránit nadcházející vlně covidu-19 i chřipky.

Zasílám nejen online verzi, kterou bychom ocenili, kdyby si Vaši členové dle svých možností umístili na webové stránky svých ordinací (a případně i Vy na web SVL a SPL ČR), ale i verzi přímo pro tisk pro případ, že by si někteří chtěli brožuru nechat vytisknout přímo v některé z tiskáren přímo jako brožuru. Inspirace pro formu umístění na web např. zde: https://www.mzcr.cz/caste-otazky-a-odpovedi-k-ockovani/. My v tuto chvíli máme v tisku 2 000 kusů, z nichž 1500 plánujeme po dohodě s panem Doležalem příští týden dovést i na nadcházející 41. výroční konferenci SVL ČLS JEP. Obě zmíněné verze najdete v příloze.

Příloha 1 - brožura Očkujeme se pro život beze strachu - tisková data (pdf)
Příloha 2 - brožura Očkujeme se pro život beze strachu (pdf)

V případě jakýchkoli dotazů jsem Vám k dispozici.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Josef Pavlovic
Náměstek ministra zdravotnictví
Ministerstvo zdravotnictví

Palackého náměstí 4, 128 01 Praha 2
Mobil.tel: +420 778 493 097
mail: josef.pavlovic@mzcr.czwww.mzcr.cz

Autor: Správce  |   Sekce: Zprávy   |   Tisk   |   Poslat článek známému


ISSN 1801-6383

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2023Společnost všeobecného lékařství ČLS JEP