Vstup do interní sekce

Informace pro účastníky konference WONCA.

22.6.2017

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

 

dovolte, abych Vám poděkoval za Váš zájem o Evropskou konferenci WONCA. Vaše účast je největší podporou českých organizátorů a také největším příspěvkem k úspěchu konference. Věřím, že Vám konference přinese odborný i společenský zážitek.
Na následujících stránkách Vám nabízíme informace speciálně určené pro české účastníky, pro snazší orientaci v odborném a společenském programu.

Nenechte si ujít Slavnostní zahájení s překvapením. Kromě oficiálních příspěvků a formalit zazní přednáška světoznámého muzikoterapeuta W: Mastnaka a na závěr hudební program. Ve foyer Konferenčního centra (KCP) budou pak podávány nápoje a lehké občerstvení a bude příležitost potkat se a pozdravit s kolegy a přáteli.

Stánek Společnosti všeobecného lékařství ČLS JEP se nabízí během konference jako místo setkávání českých účastníků. Bude situován ve 2. patře KCP, nedaleko WONCA City . Přijďte se podívat, vyfotit a podělit se o své dojmy zápisem do konferenční knihy .

Čeští lékaři se významně podílejí na odborném programu konference. V příloze najdete přehled aktivních příspěvků českých lékařů do odborného programu.
Přijďte své kolegy podpořit!

Československý den proběhne v pátek 30. června, od 8,30 v Meeting Hall 5, ve 2. patře KCP. Tedy ve stejných prostorách jako v roce 2013. Zahájení se zúčastní reprezentanti výboru SVL i slovenských partnerů. Celodenní přednáškový a diskuzní program je v českém a slovenském jazyce. Program v příloze.

Velmi si vážíme podpory, které se nám dostalo od partnerských společností. Srdečně Vás zveme na satelitní sympozia společnosti PFIZER, ve čtvrtek 12,45 v sále Panorama a společnosti SERVIER, v pátek 12,45 ve Forum Hall.

V Severním sále na 1. patře objevte Laboratoř dovedností (SKILLS LAB), kde se Dr. Mucha se svým týmem chystá aktuální nabídku technologií pro všeobecné praxe nejen představit, ale také nabídnout k praktickému vyzkoušení.

Věříme, že společenským vrcholem konference bude páteční GALA DINNER v Obecním domě. Dobré jídlo a pití v nejkrásnějším domě v Praze, s dobrou muzikou a kolegy z celé Evropy! Chceme, aby Obecní dům patřil v pátek 30. června praktickým lékařům!

Pokud jste ještě nezakoupili vstupenku na Gala Dinner, učiňte tak hned, prostřednictvím účtu SVL ČLS JEP 500 617 613 / 0300 s variabilním symbolem 2517136. Do poznámky uveďte jméno plátce. Cena je 2450,- Kč. S Vaší účastí počítáme! Připomínáme, že registrace na konferenci není podmínkou k účasti na společenském večeru.

Vážení kolegové,
Evropská konference praktických lékařů WONCA 2017 je Vaší konferencí, tak si ji užijte!

Za organizační a vědecký výbor konference
Bohumil Seifert, Jáchym Bednář, Jana Vojtíšková, Svatopluk Býma

Informace pro účastníky konference WONCA
Program
České příspěvky na WONCA 2017

Autor: František Jeřábek  |   Sekce: Zprávy   |   Tisk   |   Poslat článek známému


ISSN 1801-6383

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021Společnost všeobecného lékařství ČLS JEP