Vstup do interní sekce

Postup registrace do sekce pro přihlášené

19.5.2014

Seznámení s novými internetovými stránkami SVL a návod pro aktivaci účtu lékařů.

Na domácí stránce www.svl.cz klikněte na tlačítko “Přihlásit se” v horní části stránky.

V případě, že již máte svůj účet aktivován, vyplňte Vaše přihlašovací údaje. Přihlašovacím jménem je Váš e-mail, heslo bylo zasláno v aktivačním e-mailu. Toto heslo doporučujeme změnit ihned po jeho obdržení (více informací je níže).

Pokud jste Váš účet ještě neaktivovali, klikněte na tlačítko “zde”.

Pro aktivaci zadejte Vaše jméno a příjmení. Pořadí zadaných údajů nehraje roli, diakritika taktéž ne. V některých případech se vyskytla potíž s uvedením titulu u jména. Pokud bude aktivace neúspěšná, kontaktujte s touto informací sekretariát SVL (svl@cls.cz) a tento problém se pokusíme vyřešit. Pro kontrolu uveďte Vaše číslo členské kartičky a e-mail, na který Vám bude zaslána potvrzovací zpráva pro dokončení registrace. Tato e-mailová adresa bude dále sloužit jako přihlašovací údaj. Poté klikněte na tlačítko přihlásit / aktivovat.

V poslední fázi aktivace účtu je třeba kliknout na odkaz zaslaný e-mailem. Tento odkaz slouží pro potvrzení, že je daná adresa ve Vašem vlastnictví. Kliknutím na odkaz “Aktivovat” účet budete přesměrování do svého profilu, kde můžete změnit Vaše údaje. Zároveň jste již přihlášeni do sekce pro členy, kam nemají uživatelé bez přihlašovacích údajů přístup.

V zaheslované sekci se jednak mění horní menu, jednak je v pravém horním menu zobrazena informace o přihlášeném uživateli. Pro vstup zpět do veřejné sekce stačí kliknout na tlačítko “Odhlásit” v horní části internetových stránek.

Přejeme příjemné používání webu!

Autor: Superadmin NETservis  |   Sekce: Zprávy   |   Tisk   |   Poslat článek známému


ISSN 1801-6383

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2023Společnost všeobecného lékařství ČLS JEP