Vstup do interní sekce

Registrační poplatky za zrušené a přesunuté vzdělávací akce SVL ČLS JEP

7.5.2020

Vážená paní doktorko, vážený pane doktore,

v návaznosti na aktuální epidemiologickou situaci bychom vám rádi poskytli informace týkající se plánovaných vzdělávacích aktivit Společnosti všeobecného lékařství ČLS JEP. Výbor Společnosti všeobecného lékařství schválil ohledně zrušených či přesunutých akcí (s novým termínem) následující postup:

VII. kongres praktických lékařů SVL v Olomouci (Olomouc; 6.-7. května 2020)

  1. Akce je v kontaktní podobě definitivně zrušena (je nahrazena virtuálním kongresem – bližší informace na www.e-konference.online).
  2. Pokud jste se již na akci registrovali, může být registrační poplatek převeden na jakoukoli další vzdělávací akci SVL v roce 2020.
  3. Pokud byste si náhradní vzdělávací akci nevybrali či nemohli vybrat do konce roku 2020 (vzhledem k nepředvídatelné epidemiologické situaci), převedeme vám registrační poplatek na stejnou vzdělávací akci SVL v roce 2021 (Olomouc 2021).
  4. Pokud by vám nevyhovovaly možnosti jmenované v bodech 2 a 3, bude vám vrácen celý registrační poplatek na základě dobropisu (zde ztrácí organizátor i pořadatel již odvedené DPH).


Akce přesunuté na nový termín v roce 2020 (například Víkendové vzdělávací semináře, Jarní interaktivní konference)

  1. Akce jsou v kontaktní podobě přesunuty na náhradní termín (nové termíny jsou uvedeny na stránkách www.svl.cz a www.target-md.com). Postgraduálnímu vzdělávání byla věnována i moje přednáška v rámci webináře z 30. dubna (bližší na www.praktickylekar.online záložka „Knihovna“).
  2. Pokud jste se již na vzdělávací akce registrovali, je váš registrační poplatek převeden na nový termín v roce 2020.
  3. Pokud by vám náhradní termín vzdělávací akce nevyhovoval, může být registrační poplatek převeden na jakoukoli další vzdělávací akci SVL do konce roku 2020.
  4. Pokud byste si náhradní vzdělávací akci nevybrali či nemohli vybrat do konce roku 2020 (vzhledem k nepředvídatelné epidemiologické situaci), převedeme vám registrační poplatek na stejnou vzdělávací akci SVL v roce 2021 (Víkendové semináře, JIK 2021).
  5. Pokud by vám nevyhovovaly možnosti jmenované v bodech 2 až 4, bude vám vrácen celý registrační poplatek na základě dobropisu (zde ztrácí organizátor i pořadatel již odvedené DPH).

Za výbor Společnosti všeobecného lékařství, ale i za organizátora našich vzdělávacích akcí, si dovoluji požádat u zrušené akce (Olomouc 2020) na využití možností popsaných v bodech 2 a 3. U přesunutých akcí (Víkendové semináře, JIK 2021) na nový termín si dovoluji požádat o využití možností popsaných v bodech 2 až 4. Při využití výše uvedených preferovaných možností dochází k minimalizaci již vzniklých ztrát.


Doc. MUDr. Svatopluk Býma, CSc.
předseda SVL ČLS JEP

Autor: Správce  |   Sekce: Zprávy   |   Tisk   |   Poslat článek známému


ISSN 1801-6383

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021Společnost všeobecného lékařství ČLS JEP