Vstup do interní sekce

Salzburské lékařské semináře

27.10.2015

Projekt Salzburských lékařských seminářů je postgraduálním programem pro vysoce kvalifikované lékaře ze Střední a Východní Evropy, Střední Asie a dalších transformujících se zemí. Týdenní kurzy jsou organizovány nadací The American Austrian Foundation a spolufinancovány rakouským ministerstvem vědy, výzkumu a ekonomiky (Bundesministerium für Wissenschaft, Forschung und Wirtschaft) a nadací Open Society Foundation.

V průběhu koordinace projektu je zajištěna účast na seminářích pro více než 800 českých lékařů na 150 různých seminářů z celého spektra lékařských oborů. Na seminářích přednášejí špičkoví odborníci z amerických a rakouských univerzit a odborných institucí a zúčastňují se jich lékaři z více než 30 zemí.  Vybrané semináře jsou oceněné CME kredity.

Kompletní seznam seminářů naleznete zde.

Přihlašování probíhá pouze online na: http://aaf.bitmedia.cc/

Více informací o podmínkách účasti a přehled seminářů naleznete v příloze (příloha č. 1 - Salzburské lékařské semináře (přepnout na text  v příloze) a příloha č. 2 Podmínky účasti ( přepnout na text v příloze). Lékaři se mohou hlásit na dva různé semináře, vybráni mohou být pouze na jeden.

 

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK NA PRVNÍ KOLO SEMINÁŘŮ JE JIŽ 31.10.2015.

 

Salzburské lékařské semináře 2016
Podmínky účasti

Sekce: Zprávy   |   Tisk   |   Poslat článek známému


ISSN 1801-6383

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2022Společnost všeobecného lékařství ČLS JEP