Vstup do interní sekce

Sekce preventivní onkologie

19.6.2012

Vážený pane profesore, vážená paní docentko! Dne 19.6.2012 byla výborem České onkologické společnosti schválena Sekce preventivní onkologie.

Vážený pane profesore, vážená paní docentko!

Dne 19.6.2012 byla výborem České onkologické společnosti schválena Sekce preventivní onkologie. Záměrem je vytvořit společnou platformu pro všechny, kteří se zabývají primární a sekundární prevencí, familiárním rizikem, výzkumem ... Důraz je kladen na komunikaci s veřejností. Zapojit se mohou lékaři prvního kontaktu, specialisti (gastroenterologové, gynekologové, dermatologové, pneumologové, mamologové, urologové, onkologové….), sestry, pracovníci nelékařských oborů, vědci, studenti LF, biostatistici… 
Prosím Vás, abyste na svých webových stránkách informovali své členy o této sekci. Bližší informace (krátkodobé a dlouhodobé cíle ) jsou na níže uvedeném odkazu. Budeme velmi rádi, pokud podpoříte naši sekci. 
V současné době máme 24 členů ( kteří již byli nebo se nově stali členy ČOS) a dalších 12 "sympatizantů". Potěšující je, že pokrýváme celé odborné spektrum.

Podmínkou členství v sekci (to je zdarma) je členství v ČOS (platí se členské příspěvky) , proto prosím zájemce, aby se ozvali jednak na moji adresu sachlova@mou.cz, ale aby poslali přihlášku do ČOS . Nejbližší výbor ČOS a schvalování nových členů je 23.10., pak budou následovat volby do tříčlenného předsednictva sekce.

Děkuji za pomoc a těším se na další spolupráci
MUDr.Milana Šachlová, CSc, PhD
Masarykův onkologický ústav v Brně 

Bližší informace na http://www.linkos.cz/sekce-preventivni-onkologie/cinnost-a-cile/

Autor: Lucka  |   Sekce: Zprávy   |   Tisk   |   Poslat článek známému


ISSN 1801-6383

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2023Společnost všeobecného lékařství ČLS JEP