Vstup do interní sekce

Výzva pro rekvalifikaci do VPL

1.1.2012

SDĚLENÍ PRO POTENCIONÁLNÍ ZÁJEMCE PRO REKVALIFIKACI DO OBORU PRO VŠEOBECNÉ PRAKTICKÉ LÉKAŘSTVÍ

Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví ve spolupráci se Společností všeobecného praktického lékařství ČLS JEP aktuálně zjišťuje zájem českých lékařů o rekvalifikaci do oboru všeobecné praktické lékařství v souvislosti s možností získání podpory ESF z OPLZZ. Dle pravidel tohoto typu podpory, je podpora určena pro mimopražské lékaře, u kterých je předpoklad dokončit vzdělávací program po dobu trvání tohoto projektu, maximálně však do 24 měsíců. Mohou to být lékaři s atestací z interny, urgentní medicíny, případně dalších oborů, nebo lékaři zařazení do specializační přípravy jiných oborů, kteří splňují výše uvedené podmínky.

Žádáme lékaře, kteří mají zájem o program rekvalifikace do všeobecného praktického lékařství, aby pokud možno v době co nejkratší zareagovali prostřednictvím níže uvedených kontaktů na tento průzkum zájmu. Zároveň nám prosím sdělte, jaká je Vaše současná kvalifikace a pracovně právní pozice.

Za případný zájem Vám děkujeme.

Kontakty:

MUDr. Josef Štolfa, vedoucí Katedry všeobecného praktického lékařství IPVZ
E-mail: stolfa@ipvz.cz,

doc. MUDr. Pokorný Jan, DrSc., vedoucí Katedry urgentní medicíny a medicíny katastrof
E-mail: jpokorny@ipvz.cz  

Autor: Lucka  |   Sekce: Zprávy   |   Tisk   |   Poslat článek známému


ISSN 1801-6383

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2023Společnost všeobecného lékařství ČLS JEP